Zobacz stronę Gminy SawinZobacz stronę Gminy Sawin

 

 

 Zakończył się rok szkolny, uczniowie już na zasłużonych wakacjach, nauczyciele zaś jeszcze pracują nad nowatorskim programem rozwoju szkoły i opracowaniem zadań w ramach innowacji metodyczno – organizacyjnej „Edukatorium”. Nowe pomysły nad uatrakcyjnieniem zajęć szkolnych, nad uczynieniem nauki prostszą i efektywniejszą będą wdrażane już od 1 września 2019r. we współpracy z Katedrą Dydaktyki i Edukacji Szkolnej Instytutu Pedagogiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, kierowaną przez prof. dr hab. Krystynę Chałas. List intencyjny został podpisany już w marcu, wstępne zadania ustalone. Nasi uczniowie mają powód do dumy, że będą mogli uczyć się w szkole, która jest otwarta na zmiany, stara się być nowoczesna, na miarę XXI wieku. Klasy są mało liczne, dlatego zachęcamy wszystkich tych, dla których poziom edukacji jest ważny, którzy chcą się rozwijać twórczo, publikować swoje teksty literackie, a jeżeli jeszcze ich nie mają, to będą mogli odkryć w sobie takie talenty - do nauki w naszej szkole. Przed nami wiele zadań. Byłoby miło, aby dołączyli do naszych uczniów Ci, którzy już mogą pochwalić się dobrymi wynikami w nauce i chcą rozwijać swoje talenty w sposób szczególny.

Anna Kuryluk

icon-watch

 

Akademia Sukcesu

Projekt dla uczniów naszej szkoły

 

 
 
Go to top