Zobacz stronę Gminy SawinZobacz stronę Gminy Sawin

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018-2019

 

Nazwa konkursu/olimpiady, zawodów

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

 

Konkursy ogólnopolskie

II Etap XVIII Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Narodowe Polski”

Konrad Oliferuk

Aleksandra Niedźwiecka

Mateusz Tywoniuk

Karolina Haponiuk

VIII

VIII

 

VI

 

VIII

V

VI

 

VI

 

VII

 

drużynowo

II miejsce

 

Sławomir Korpysz

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

Adrian Polkowski

VII

VI

Magdalena Mroczek

Konkursy wojewódzkie

 

Nazwa konkursu/olimpiady, zawodów

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Finał Wojewódzkiego 47 Ogólnopolskiego Młodzieżowego  Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego

Karolina Haponiuk

Paulina Sitarczuk

Mateusz Tywoniuk

 

Paulina Sitarczuk

 

VIII

VIII

VI

III drużynowo

 

V

 

VII

 

nagroda indywidualna za test

 

 

Sławomir Korpysz

Wojewódzki Konkurs  Wiedzy Przyrodniczo-Łowieckiej

Aleksandra Niedźwiecka

VIII

nagroda za dotarcie do finału

Sławomir Korpysz

Konkursy międzypowiatowe

 

Nazwa konkursu/olimpiady, zawodów

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

IV Konkurs „W krainie bagien i Moczarów”

Karolina Haponiuk

Mateusz Tywoniuk

Radosław Wasylczuk

VII

VI

VII

IV

udział

udział

Sławomir Korpysz

Konkurs Krajoznawczy

52 Rajdu Kościuszkowskiego

Kacper Wróblewski

Natalia Józak

Adrianna Kruk

Milena Marczuk 

IV

V

V

V

nagroda

nagroda

nagroda

nagroda

 

Sławomir Korpysz

Agnieszka Rosochacka

„Potyczki Przyrodnicze 2019”

Karolina Haponiuk

Kamila Woch

Radosław Wasylczuk

Mateusz Tywoniuk

 

VIII

 

VIII

 

VII

VI

drużynowo- VII miejsce

 

 

 

Sławomir Korpysz

Konkursy powiatowe

 

Nazwa konkursu/olimpiady, zawodów

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

 47. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy- etap powiatowy

Karolina Haponiuk

Paulina Sitarczuk

Mateusz Tywoniuk

VIII

VIII

VI

III-indywidualnie

 

drużynowo- IV miejsce

Sławomir Korpysz

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Chełmie

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

 

VIII

VIII

II- indywidualnie

 

drużynowo-IV miejsce

 Sławomir Korpysz

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powiecie Chełmskim

Karolina Haponiuk

Paulina Sitarczuk

Aleksandra Niedźwiecka

VIII

 

VIII

 

VIII

II

 

VI

 

VII

 

drużynowo- I miejsce

Sławomir Korpysz

 

III Powiatowy Konkurs Piosenki Turystycznej

Kamila Woch

 

VIII

II

 

Agnieszka Rosochacka

Bartosz Kowalczuk

V

III

XIV Powiatowy Konkurs Historyczny „Tadeusz Kościuszko –życie i czyny”

drużynowo

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

 

 

 

VIII

I

 

 

 

 

 

Agnieszka Rosochacka

Indywidualnie

Aleksandra Niedźwiecka

VIII

III

Indywidualnie

Karolina Haponiuk  

VIII

II

Konkursy gminne

 

Nazwa konkursu/olimpiady, zawodów

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Gminne Eliminacje do Konkursu wiedzy prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

Grzegorz Palonka

Adrianna Kruk

Mateusz Tywoniuk

IV

V

VI

II

drużynowo

Beata Worobij

III Gminny Konkurs Recytatorski „Dla Niepodległej

Karolina Haponiuk

VIII

wyróżnienie

Agnieszka Rosochacka

Gminny Konkurs Przyrodniczy pt. „Szklany Ogródek” dla klas I-III

Eryk Stasiak

II

I

Danuta Krajewska

Gminny Konkurs „Mistrz Matematyki”

Daniel Styk

III

III

Aneta Radoń

Gminny Konkurs „Czytam ze zrozumieniem” dla klas I-III

Justyna Ostrowska

I

II

Danuta Krajewska

Szymon Cichosz

III

III

Aneta Radoń

 

Gminny Konkurs Informatyczny „Programujemy w Scratch”

Maksymilian Kryszczuk

 

Wiktoria Siarnik

V

 

 

VI

III

 

 

wyróżnienie

 

Magdalena Mroczek

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pt.”Patriotyzm jest w nas” dla klas I-III

Eryk Stasiak

II

II

Danuta Krajewska

Gminny Konkurs Plastyczny pt. ” Patriotyzm jest w nas” dla klas IV-VIII

Rafał Jackowski

V

II

Aneta Radoń

III Gminny Konkurs Recytatorski: „Dla Niepodległej”

Karolina Haponiuk 

VIII

wyróżnienie

Agnieszka Rosochacka

Gminny Konkurs Plastyczny „Piękno mojej okolicy-pejzaż wiejski” kategoria kl.0-III

Kacper Jatczuk

Natalia  Skubij 

 

0

0

I

wyróżnienie

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Bartosz Oleszczyński

II

Wyróżnienie

Danuta Krajewska

Dawid Grad

Mateusz Sadurski

III

III

III

wyróżnienie

Alicja Staszewska-Rudnicka

Gminny Konkurs Plastyczny „Piękno mojej okolicy-pejzaż wiejski” kategoria kl.IV-VIII

Oliwia Krawiec

Marcel Oleszczyński

Kacper Skubij

V

V

 

V

III

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

Aneta Radoń

Gminny Konkurs Literacki ”Krajobraz malowany słowem”

Aleksandra Niedźwiecka

Marceli Oleszczyński

Bartosz Łochnicki

VIII

 

V

 

V

I miejsce

 

I miejsce

 

III miejsce

 

 

Tamara Kędzierawska

II Gminne Biegi Doliną Lepituchy

Rafał Jackowski

Szymon  Sitarczuk

V

VI

III

III

Alicja Staszewska-Rudnicka

Agnieszka Rosochacka

Gminny Konkurs  pt. „Najładniejszy Różaniec”

Mateusz Sadurki

Szymon Cichosz

Dawid Grad

III

III

III

I

II

III

Monika Ciszak

Konkursy szkolne

 

Nazwa konkursu/olimpiady, zawodów

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Szkolny Konkurs ”Zwierzęta lasów , pół i łąk”

Aleksandra Niedźwiecka

Karolina Haponiuk

Paulina Sitarczuk

Konrad Oliferuk

VIII

VIII

VIII

VIII

 

I

II

III

IV

Sławomir Korpysz

Eliminacje Szkolne XVIII Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

Karolina Haponiuk

Konrad Oliferuk

Mateusz Tywoniuk

Aleksandra Niedźwiecka

Paulina Sitarczuk

VIII

 

VIII

VI

 

VIII

 

VIII

I

 

II

III

 

IV

 

V

Sławomir Korpysz

Szkolny Konkurs „W krainie Bagien i Moczarów”

Karolina Haponiuk

Mateusz Tywoniuk

Radosław Wasylczuk

Paweł Czeszuk

VIII

 

VI

 

VII

 

VII

I

 

II

 

III

 

IV

Sławomir Korpysz

Szkolny Konkurs Wiedzy o Powiecie Chełmskim

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

Paulina Sitarczuk

Mateusz Tywoniuk

Radosław Wasylczuk

 

VIII

 

VIII

 

VIII

VI

VII

I

II

 

III

IV

V

Sławomir Korpysz

Szkolne Eliminacje do Turnieju Krajoznawczego

Karolina Haponiuk

Paulina Sitarczuk

Mateusz Tywoniuk

Radosław Wasylczuk

Paweł Czeszuk

 

VIII

VIII

VI

 

VII

VII

I

II

III

 

IV

V

Sławomir Korpysz

Szkolny Konkurs Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym

Paweł Czeszuk

Radosław Wasylczuk

VII

 

VII

I

 

II

Sławomir Korpysz

Konkurs Wiedzy o Regionie Lubelskim

Karolina Haponiuk

Paulina  Sitarczuk

Aleksandra Niedźwiecka

Mateusz Tywoniuk

VIII

VIII

 

VIII

VI

I

II

 

III

IV

Sławomir Korpysz

Szkolny Konkurs Wiedzy o Chełmie

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

Paulina Sitarczuk

Mateusz Tywoniuk

Kamila Woch

VIII

 

VIII

VIII

VI

VIII

I

 

II

III

IV

V

Sławomir Korpysz

Szkolny Konkurs „Jestem Bezpieczny”

Grzegorz Palonka

Adrianna Kruk

Mateusz Tywoniuk

IV

V

VI

I

I

I

Beata Worobij

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II-III

Eryk Stasiak

II

laureat

Danuta Krajewska

Daniel Styk

Natalia Pączek

Szymon Cichosz

III

III

III

Laureat

Laureat

Laureat

Aneta Radoń

Szkolny Konkurs ”Bezpiecznie na wsi” w kategorii klasa 0-III

Justyna Ostrowska

I

I

Danuta Krajewska

Aleksandra Cichosz

0

II

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Szymon Cichosz

III

III

Aneta Radoń

Szkolny Konkurs ”Bezpiecznie na wsi” w kategorii klasa IV-VIII

Karolina Haponiuk

VIII

I

Dorota Łopuszyńska

Katarzyna Staszak

V

II

Alicja Staszewska Rudnicka

Jakub Palenik

VII

III

Beata Worobij

Szkolny Konkurs pt. „Święty Jan Paweł II-Patron Mojej Szkoły” dla klas IV-VIII

Aleksandra Niedźwiecka

VIII

I

 

 

 

Agnieszka Rosochacka

Dorota Łopuszyńska

 

Karolina Haponiuk

VIII

II

Paulina Sitarczuk

VIII

III

Adrianna Kruk

Klaudia Staszak

Mateusz Tywoniuk

 

V

V

VI

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

Szkolny Konkurs  Historyczny ”Niepodległa”

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

Mateusz Tywoniuk

Szymon Sadurski

VIII

VIII

 

VI

IV

I

II

 

III

III

Agnieszka Rosochacka

 

Szkolny Konkurs na napisanie  wiersza patriotycznego o Ojczyźnie:

 kategoria klasy IV-VI

Bartosz Łochnicki

 Gabriel Kałużny

Marceli Oleszczyński

 

V

V

V

I

II

III

 

 

 

Tamara Kędzierawska

 

 

 

 

Szkolny Konkurs na napisanie  wiersza patriotycznego o Ojczyźnie:

kategoria klasy VII-VIII

Jakub Palenik

Jakub Szuledzki

Karolina Haponiuk

VII

VII

VIII

I

II

III

Szkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej :/ poezja indywidualnie/ kategoria klasy O-III

 

Eryk Stasiak

II

I

Danuta Krajewska

Aleksandra Cichosz

0

II

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Mateusz Sadurki

III

III

Aneta Radoń

Szkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej :/ poezja indywidualnie/

 kategoria klasy IV-VIII

 

Szymon Sadurski

Rafał Jackowski

Jakub Palenik

Radosław Wasylczuk 

Mateusz Tywoniuk

 

IV

V
VII

VII

 

VI

I

II

III

 

III

III

Agnieszka Rosochacka

Tamara Kędzierawska

 

Szkolny Konkurs Pieśni i  Poezji Patriotycznej :/pieśni –klasowo/

kategoria klasy IV-VIII

 

Klasa

 

VIII

III

Agnieszka Rosochacka

 

Klasa

 

Klasa

V

 

III

I

 

II

Alicja Staszewska –Rudnicka

Aneta Radoń

Szkolny Konkurs Plastyczny „100 lat Niepodległości” kategoria :kl. O-III

Justyna Ostrowska

I

wyróżnienie

Danuta Krajewska

Mateusz Kaczorowski

0

I

 

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Krystian Wróblewski

0

III

Aleksandra Cichosz

0

wyróżnienie

Szkolny Konkurs Plastyczny „100 lat Niepodległości” kategoria:klasy IV-VIII

 

 

Marceli Oleszczyński

Gabriel Kałużny

Rafał Jackowski

V

 

V

V

I

 

II

III

 

Aneta Radoń

Radosław Wasylczuk

Milena Marczuk

Klaudia Staszak

VII

 

V

V

wyróżnienie

 

wyróżnienie wyróżnienie

Agnieszka Rosochacka

 

Aneta Radoń

Szkolny Konkurs Plastyczny „Piękna jest nasza Ojczyna” kategoria :klasy O-III

Mateusz Kaczorowski

Szymon Cichosz

Krystian Wróblewski

Aleksandra Cichosz

Justyna Ostrowska

0

 

III

0

 

0

 

 

I

I

 

II

III

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Aneta Radoń

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

 

Danuta Krajewska

Szkolny Konkurs z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości pt. „ Jak  zmieniał się polski orzeł na przestrzeni lat?”

Szymon Sadurski

Paweł Czeszuk

Jolanta Pawliczuk

Gabriel Kałużny

Kacper Skubij

Alex Owczarski  

IV

VII

IV

V

V

IV

I

II

III

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Katarzyna Wawryniuk 

 

Beata Worobij  

 

Magdalena Mroczek  

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny

„Odpoczywanie  przez czytanie”  kategoria : 0-VIII

 

 

 

Natalia Skubij

 

Kaja Tywoniuk

Kacper Jatczak

Aleksandra Cichosz

 

0

 

0

0

0

I

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

 

 

 

Dorota Łopuszyńska  

 

Szymon Cichosz

 

III

II

Eryk Stasiak

II

III

Szkolny Konkurs Historyczny „Niepodległa”

Karolina Haponiuk

 

VIII

I

 

 

 

Agnieszka Rosochacka

 

Aleksandra Niedźwiecka

VIII

II

Mateusz Tywoniuk

Szymon Sadurski

VI

IV

III

III

Szkolny Konkurs „Magiczny świat bajek”

Aleksander Kryszczuk

0

 

 

I

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Justyna Ostrowska

I

II

Danuta Krajewska

Szymon Cichosz

III

III

Aneta Radoń

Kacper Wróblewski

0

III

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Zuzanna Jarosz

Piotr Krawiec

0

wyróżnienie

wyróżnienie

Szkolny konkurs na najlepszego czytelnika w  roku szkolnym 2018-2019

Karolina Pawliczuk

0

nagroda

Dorota Łopuszyńska  

 

                       

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Konkursy wojewódzkie

XVI Diecezjalny konkurs literacko-plastyczno –fotograficzny o św. Janie Pawle II

„Święci artyści w służbie Boga” kategoria prace literackie

Karolina Haponiuk,

VII

II miejsce 

Monika Ciszak

III wojewódzki Konkurs „ W krainie bagien i moczarów”

Drużynowo

VII

V

Sławomir Korpysz

XVIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie Lubelskim "Oblicza Małej Ojczyzny"

Karolina Haponiuk

VII

III miejsce

Sławomir Korpysz

III wojewódzki Konkurs „ W krainie bagien i moczarów”

Konrad Oliferuk

VII

V

Sławomir Korpysz

III wojewódzki Konkurs „ W krainie bagien i moczarów”

Aleksandra Niedźwiecka

VII

VII

Sławomir Korpysz

III wojewódzki Konkurs „ W krainie bagien i moczarów”

Karolina Haponiuk

VII

VIII

Sławomir Korpysz

Konkursy międzypowiatowe

 

Konkurs Krajoznawczy XXXII Rajdu „Mikołajkowego”

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

Paulina Sitarczuk

Konrad Oliferuk

VII

VII

VII

VII

I

II

III

III

Sławomir Korpysz

 

Konkurs Krajoznawczy 57 Rajdu „Jesiennego”

Konrad Oliferuk

Jakub Traczyński

Aleksandra Niedźwiecka

VII

VII

VII

III

IV

VI

Sławomir Korpysz

 

Konkurs Krajoznawczy XIII Rajdu „Śladami Powstania Styczniowego”

Adrianna Kruk

Milena Marczuk

 

IV

IV

IV

VI

Sławomir Korpysz

 

Konkurs Krajoznawczy 41 Rajdu "Wiosennego"

Karolina Haponiuk

VII

III miejsce

Sławomir Korpysz

Konkurs Krajoznawczy 41 Rajdu "Wiosennego"

Aleksandra Niedźwiecka

VII

V miejsce

Sławomir Korpysz

Konkurs Krajoznawczy 41 Rajdu "Wiosennego"

Konrad Oliferuk

VII

VII miejsce

Sławomir Korpysz

Konkursy powiatowe

 

 

 

 

VI Powiatowy Konkurs o powiecie chełmskim

Karolina Haponiuk, Aleksandra Niedźwiecka, Konrad Oliferuk

VII

II miejsce

Sławomir Korpysz

VI Powiatowy Konkurs o powiecie chełmskim

Karolina Haponiuk

VII

IV

Sławomir Korpysz

VI Powiatowy Konkurs o powiecie chełmskim

Konrad Oliferuk

VII

V

Sławomir Korpysz

VI Powiatowy Konkurs o powiecie chełmskim

Aleksandra Niedźwiecka

VII

VI

Sławomir Korpysz

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Chełmie

Karolina Haponiuk

VII

V

Sławomir Korpysz

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Chełmie

Karolina Haponiuk, Paulina Sitarczuk, Mateusz Tywoniuk

VII, V

VIII

Sławomir Korpysz

46. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy

Karolina Haponiuk

VII

III miejsce 

Sławomir Korpysz

46. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy

Karolina Haponiuk, Konrad Oliferuk, Paulina Sitarczuk

VII

V miejsce 

Sławomir Korpysz

II Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej

Kamila Woch

VII

II

Agnieszka Rosochacka

XIII Powiatowy Przegląd Widowisk Kolędniczych

Koło Teatralne „ Maska”

I,II,IV

I

Monika Ciszak, Dorota Łopuszyńska, Tamara Kędzierawska, Aneta Oskierko

XX Powiatowy Konkurs „Palmy i pisanki wielkanocne”

Szymon Cichosz

II

III

Aneta Oskierko

XX Powiatowy Konkurs „Palmy i pisanki wielkanocne”

Aleksandra Cichosz

0

wyróżnienie

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

XX Powiatowy Konkurs „Palmy i pisanki wielkanocne”

Alex Owczarski

III

II

Danuta Krajewska

Konkurs o Bieszczadzkim Parku Narodowym

Konrad Oliferuk

VII

II

Sławomir Korpysz

Konkurs o Bieszczadzkim Parku Narodowym

Aleksandra Niedźwiecka

Karolina Haponiuk

VII

VII

VI

VII

Sławomir Korpysz

 

Konkursy gminne

 

XVII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sawin

Szymon Sitarczuk

V

II

Alicja Staszewska - Rudnicka

XVI Gminny Konkurs Sportowy

drużynowo

IV-VI

IV

Alicja Staszewska - Rudnicka

XVI Gminny konkurs sportowy „Żyj zdrowo”

drużynowo

III

II

Danuta Krajewska

XVI Gminny Konkurs Wiedzy

drużynowo

IV-VI

IV

Sławomir Korpysz

Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja mojego dzieciństwa”

Aleksandra Cichosz, Natalia Skubij

0

III

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

Gminny konkurs plastyczny „Kwiaty dla Jana Pawła II”

Natalia Skubij

0

II

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

Gminny konkurs plastyczny „Kwiaty dla Jana Pawła II”

Krystian Wróblewski

0

wyróżnienie

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

Gminny konkurs plastyczny „Kwiaty dla Jana Pawła II”

Kaja Tywoniuk

0

wyróżnienie

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I - III

Grzegorz Palonka

III

I

Danuta Krajewska

Gminny Konkurs Plastyczny pt. "Dziecięce postrzeganie świata"- twórczość Marka Miszczaka

Gabriela Polakowska

VI

laureatka

Aneta Oskierko

Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”

Natalia Pączek

II

I

Aneta Oskierko

Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”

Szymon Sadurski

III

II

Danuta Krajewska

Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii”

Alex Owczarski

III

III

Danuta Krajewska

Gminny konkurs plastyczny „Kwiaty dla Jana Pawła II” dla klas I-III

Szymon Cichosz

II

II

Aneta Oskierko

 

Gminny konkurs plastyczny „Kwiaty dla Jana Pawła II” dla klas I-III

 

 

Oliwia Krawiec

 

 

III

 

 

III

 

 

Danuta Krajewska

Gminny konkurs plastyczny „Kwiaty dla Jana Pawła II” dla klas I-III

Kacper Skubij

III

wyróżnienie

Danuta Krajewska

Gminny konkurs „Czytam ze zrozumieniem”

Daniel Styk

II

wyróżnienie

Aneta Oskierko

Gminny konkurs „Czytam ze zrozumieniem”

Grzegorz Palonka

III

wyróżnienie

Danuta Krajewska

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sawin

drużynowo

V-VII

II

Alicja Staszewska – Rudnicka

Monika Ciszak

Gminne zawody sportowo - strażackie

drużynowo

V-VII

II

Alicja Staszewska – Rudnicka

Gminny konkurs literacki „Pielgrzymki Jana Pawła II”

Paulina Sitarczuk

VII

I

Monika Ciszak

Gminny Konkurs „Mam Talent”

Kamila Woch

VII

III

Agnieszka Rosochacka

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Szymon Sitarczuk

V

III

Beata Worobij

Konkurs „Znamy Gminę Sawin”

Karolina Haponiuk

 

Aleksandra Niedźwiecka

Konrad Oliferuk

VII

 

VII

VII

I

 

II

IV

Sławomir Korpysz

 

 

Eliminacje gminne konkursu wiedzy prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

Bartosz Łochnicki, Szymon Sitarczuk, Jakub Palenik

IV-VI

III

Beata Worobij

Konkursy międzyszkolne

 

Konkurs Akcji ZLPK „Odśmiecanie Krajobrazu”

Karolina Haponiuk

Paulina Sitarczuk

VII

VII

I

II

Sławomir Korpysz

 

Konkurs o Poleskim Parku Narodowym

Karolina Haponiuk

Konrad Oliferuk

VII

VII

II

IV

Sławomir Korpysz

 

Konkursy szkolne

Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej „Omnibus”  dla uczniów klas I-III

Grzegorz Palonka

III

laureat

Danuta Krajewska

Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej „Omnibus”  dla uczniów klas I-III

Daniel Styk

II

I

Aneta Oskierko

Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej „Omnibus”  dla uczniów klas I-III

Patryk Kowalczuk

II

wyróżnienie

Aneta Oskierko

Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej „Omnibus”  dla uczniów klas I-III

Eryk Stasiak

I

laureat

Alicja Staszewska - Rudnicka

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiosna w poezji”

Grzegorz Palonka

III

II

Danuta Krajewska

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiosna w poezji”

Alex Owczarski

III

I

Danuta Krajewska

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiosna w poezji”

Dawid Grad

II

III

Aneta Oskierko

Szkolny Konkurs rRcytatorski „Wiosna w poezji”

Maja Szozda

0

I

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiosna w poezji”

Justyna Ostrowska

0

wyróżnienie

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Daniel Styk

II

I

Aneta Oskierko

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Kaja Tywoniuk

0

II

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Natalia Pączek

II

III

Aneta Oskierko

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Piotr Palenik

II

wyróżnienie

Aneta Oskierko

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Maja Podjadek

II

wyróżnienie

Aneta Oskierko

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Patryk Kowalczuk

II

wyróżnienie

Aneta Oskierko

 

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Dawid Grad

II

wyróżnienie

Aneta Oskierko

Szkolny Konkurs Historyczny dla klas IV-VII „ Z datami za pan brat”

Karolina Haponiuk

Mateusz Tywoniuk

Aleksandra Niedźwiecka

Konrad Oliferuk

VII

V

VII

VII

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

   Agnieszka Rosochacka

 

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Wiktoria Siarnik

V

I

Beata Worobij

 

Szkolny konkurs plastyczny i literacki „Książka, którą pokocham” dla klas 0 - VII

Maksymilian Kryszczuk

IV

I

Alicja Staszewska - Rudnicka

Szkolny konkurs wiedzy prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

Natanie Palonka, Szymon Sitarczuk, Jakub Palenik

IV-VI

I

Beata Worobij

Szkolny konkurs matematyczny „Łamigłówki dla każdej główki”

Konrad Oliferuk

VII

I

Beata Worobij, Katarzyna Wawryniuk

Szkolny konkurs matematyczny „Łamigłówki dla każdej główki”

Paweł Czeszuk

VI

II

Beata Worobij, Katarzyna Wawryniuk

 

Szkolny konkurs matematyczny „Łamigłówki dla każdej główki”

 

Radosław Wasylczuk

 

VI

 

III

 

Beata Worobij, Katarzyna Wawryniuk

Eliminacje 46 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego

Karolina Haponiuk

Konrad Oliferuk

Aleksandra Niedźwiecka

VII
VII

VII

I

II

III

Sławomir Korpysz

 

Eliminacje XIX Ogólnopolskiego Konkursu o Poleskim Parku Narodowym

Karolina Haponiuk

Kamila Woch

Paulina Sitarczuk

VII

VII

VII

I

II

III

Sławomir Korpysz

 

Eliminacje VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Powiecie Chełmskim

Karolina Haponiuk

Konrad Oliferuk

Aleksandra Niedźwiecka

VII

VII

VII

I

II

III

Sławomir Korpysz

 

Eliminacje XVIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie Lubelskim

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

Paulina Sitarczuk

VII

VII

VII

I

II

III

Sławomir Korpysz

 

Eliminacje III Wojewódzkiego Konkursu „W Krainie Bagien i Moczarów”

Konrad Oliferuk

Karolina Haponiuk

Aleksandra Niedźwiecka

VII

VII

VII

I

II

III

Sławomir Korpysz

 

Eliminacje IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o Chełmie

Karolina Haponiuk

Paulina Sitarczuk

Mateusz Tywoniuk

VII

VII

V

I

II

III

Sławomir Korpysz

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Konkursy wojewódzkie

Finał Wojewódzki
45 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turniej Turystyczno - Krajoznawczego
Karolina Haponiuk, Aleksandra Niedźwiecka,  Konrad Oliferuk VI VI miejsce  Sławomir Korpysz
XVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie Lubelskim "Oblicza Małej Ojczyzny" Karolina Haponiuk, Aleksandra Niedźwiecka,  Konrad Oliferuk VI I miejsce Sławomir Korpysz
XVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie Lubelskim "Oblicza Małej Ojczyzny" Karolina Haponiuk VI III miejsce Sławomir Korpysz
XVII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie Lubelskim "Oblicza Małej Ojczyzny"

Aleksandra Niedźwiecka

Konrad Oliferuk

VI

VI

IV miejsce

VII miejsce

Sławomir Korpysz

Konkursy powiatowe

Konkurs Krajoznawczy 40 Rajdu "Wiosennego" Karolina Haponiuk VI I miejsce Sławomir Korpysz
III Powiatowym Konkurs Wiedzy o Chełmie Aleksandra Niedźwiecka, Konrad Oliferuk, Karolina Haponiuk, Mateusz Tywoniuk IV, VI II miejsce Sławomir Korpysz
III Powiatowym Konkurs Wiedzy o Chełmie Aleksandra Niedźwiecka VI III miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs Wiedzy o Roztoczu Aleksandra Niedźwiecka VI II miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs Wiedzy o Roztoczu Konrad Oliferuk VI III miejsce Sławomir Korpysz
XIX Powiatowy Konkurs "Palmy i Pisanki Wielkanocne" Weronika Zawadka II wyróżnienie Danuta Krajewska
XIX Powiatowy Konkurs "Palmy i Pisanki Wielkanocne" Oliwia Krawiec II wyróżnienie Danuta Krajewska
45. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy Karolina Haponiuk, Aleksandra Niedźwiecka, Konrad Oliferuk VI II miejsce  Sławomir Korpysz
45. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy Aleksandra Niedźwiecka VI II miejsce  Sławomir Korpysz
45. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy Karolina Haponiuk VI III miejsce  Sławomir Korpysz
45. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy  Konrad Oliferuk VI III miejsce  Sławomir Korpysz
V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powiecie Chełmskim Karolina Haponiuk VI I miejsce Sławomir Korpysz
V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powiecie Chełmskim Konrad Oliferuk VI II miejsce Sławomir Korpysz
V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powiecie Chełmskim Aleksandra Niedźwiecka VI III miejsce Sławomir Korpysz
V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powiecie Chełmskim Karolina Haponiuk, Aleksandra Niedźwiecka,  Konrad Oliferuk VI I miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs Krajoznawczy XXXI Rajd Mikołajkowy Karolina Haponiuk VI I miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs "Śladami Powstania Styczniowego" Karolina Haponiuk VI I miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs "Śladami Powstania Styczniowego" Aleksandra Niedźwiecka VI II miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs "Śladami Powstania Styczniowego" Konrad Oliferuk VI IIII miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs krajoznawczy 56. Rajd Jesienny Dominik Łochnicki VI IV miejsce Sławomir Korpysz
I Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej Kamila Woch VI nagroda Magdalena Mroczek
Konkurs "Wrzelowiecki Park Krajozowy" Konrad Oliferuk VI I miejsce Sławomir Korpysz
Konkurs "Wrzelowiecki Park Krajozowy" Aleksandra Niedźwiecka VI III miejsce Sławomir Korpysz

Konkursy międzyszkolne

Międzyszkolny Konkurs Multimedialny "Zielona Wielkanoc" Radosław Wasylczuk IV III miejsce Magdalena Mroczek

Konkursy gminne

Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II
Kategoria kl. IV-VI

Karolina Haponiuk VI wyróżnienie Aneta  Oskierko
Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II
Kategoria kl. I-III

Daniel Styk

Oliwia Krawiec

Milena Marczuk

I

II

III

wyróżnienie

Aneta  Oskierko

Danuta Krajewska

Alicja Staszewska – Rudnicka

Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II
Kategoria kl. I-III
Marceli Oleszczyński III II miejsce Alicja Staszewska – Rudnicka
Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II
Kategoria kl. I-III
Kacper Wróblewski II I miejsce Danuta Krajewska
Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II
Kategoria przedkole, kl "0
Eryk Stasiak "0" wyróżnienie Elżbieta Mędykowska – Chrząstek
Gminny Konkurs Plastyczny „Pielgrzymki Jana Pawła II"
Kategoria przedkole, kl "0"
Justyna Ostrowska "0" I miejsce Elżbieta Mędykowska – Chrząstek
Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II Paulina Sitarczuk VI III miejsce Dominika Świetlicka
Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II Paweł Czeszuk V I miejsce Danuta Krajewska
Gminny Konkurs Oratorski Wierszy lub Dowcipów Świętego Jana Pawła II
Kategorie klas V-VI

Gabriela Polakowska

Paulina Sitarczuk

V

VI

wyróżnienie Dorota Łopuszyńska
 Gminny Konkurs Oratorski Wierszy lub Dowcipów Świętego Jana Pawła II
Kategorie klas III-IV
Wiktoria Siarnik IV wyróżnienie Dorota Łopuszyńska
 Gminny Konkurs Oratorski Wierszy lub Dowcipów Świętego Jana Pawła II
Kategorie klas III-IV
Gabriela Zawadka III I miejsce Alicja Staszewska – Rudnicka, Dorota Łopuszyńska
 Gminny Konkurs Oratorski Wierszy lub Dowcipów Świętego Jana Pawła II
Kategorie klas I-II
Natalia Pączek I II miejsce Aneta Oskierko
Dorota Łopuszyńska

 Gminny Konkurs Oratorski Wierszy lub Dowcipów Świętego Jana Pawła II
Kategorie klas I-II

Weronika Zawadka II I miejsce Danuta Krajewska
Dorota Łopuszyńska
IV Gminny Festiwal Talentów Kamila Woch VI II miejsce Dominika Świetlicka
IV Gminny Festiwal Talentów Kamila Woch,
Aleksandra Niedźwiedzka, Katarzyna Pawliczuk, Paulina Sitarczuk, Karolina Haponiuk
VI III miejsce Dominika Świetlicka
I Gminny Konkurs Recytatorski  „Poezja mojego dzieciństwa” Justyna Ostrowska 0 wyróżnienie Elżbieta Mędykowska-Chrząstek
I Gminny Konkurs Recytatorski  „Poezja mojego dzieciństwa” Eryk Stasiak 0 wyróżnienie Elżbieta Mędykowska-Chrząstek
Konkurs Wiedzy o Gminie Sawin Karolina Haponiuk VI III miejsce Sławomir Korpysz
XXVI Biegi Niepodległościowe ulicami Sawina Szymon Sitarczuk IV II miejsce Alicja Staszewska-Rudnicka
XXVI Biegi Niepodległościowe ulicami Sawina Konrad Oliferuk, Kamila Woch, Karolina Haponiuk, Szymon Sitarczuk, Katarzyna Pwliczuk IV, VI III miejsce Alicja Staszewska-Rudnicka
Gminny Konkurs Recytatorski "Dziecięce postrzeganie świata - twórczość Grzegorza Kasdepke Patryk Kowalczuk I II miejsce  Aneta Oskierko
Gminny Konkurs Recytatorski "Dziecięce postrzeganie świata - twórczość Grzegorza Kasdepke Szymon Sadurski II III miejsce  Danuta Krajewska
Gminny Konkurs Recytatorski "Proza Marii Konopnickiej" Konrad Oliferuk VI II miejsce Dorota Łopuszyńska
Gminny Konkurs Recytatorski "Proza Marii Konopnickiej" Wiktoria Siarnik IV III miejsce Dorota Łopuszyńska
Gminnym Konkursie Ortograficznym „As Ortografii”  Szymon Sadurski II II miejsce Danuta Krajewska

Konkursy szkolne

Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla uczniów klas I-III Patryk Kowalczyk I nagroda Aneta Oskierko
Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla uczniów klas I-III Grzegorz Palonka II nagroda Danuta Krajewska
Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla uczniów klas I-III Nataniel Palonka III nagroda Alicja Staszewska-Rudnicka
I Szkolny Konkurs Wiedzy o Savoir-vivre Paweł Czeszuk, Radek Wasylczuk, Jakub Palenik V I miejsce Dominika Świetlicka
I Szkolny Konkurs Wiedzy o Savoir-vivre Kamila Woch, Jakub Wasylczuk, Jakub Traczyński VI II miejsce Dominika Świetlicka
I Szkolny Konkurs Wiedzy o Savoir-vivre Justyna Abramek, Wiktoria Siarnik, Mateusz Tywoniuk IV III miejsce Dominika Świetlicka
Logo Szkolnego Koła Wolontariatu Karolia Haponiuk VI I miejsce Dominika Świetlicka

Ponadto uczniowie brali udział w następujących konkursach:

  • XV Powiatowy Przegląd Piosenki Legionowej w Żmudźi  (op. M. Mroczek);
  • XVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym (op. S. Korpysz);
  • Moja wymarzona zakładka do książki (op. D. Łopuszyńska, M. Mroczek);
  • Konkurs Wiedzy o Bieszczadzkim Parku Narodowym (op. S. Korpysz).

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/ 2016

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową Myszki Norki

Karolina Haponiuk, Aleksandra Niedźwiecka, Katarzyna Pawliczuk, Paulina Sitarczuk, Kamila Woch, Paweł Kaźmierak, Agata Myszka

V - VI

nagrody dodatkowe

Ada Wróblewska

Konkursy wojewódzkie

- - - - -

Konkursy powiatowe

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Św. Jan Paweł II - Patron Rodziny"

Eryk Mielniczuk, Aleksandra Niedźwiecka

Kamila Woch,

Mateusz Tywoniuk, Gabriela Polakowska

Szymon Cichosz

IV - VI

"0" -III

laureaci

wyróżnienie

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Ada Wróblewska

Ada Wróblewska

Aneta Oskierko

 

Elżbieta Mędykowska - Chrząstek

XVIII Powiatowy Konkurs "Palmy i Pisanki Wielkanocne"

Katarzyna Staszak

Kacper Wróblewski

I

I miejsce

II miejsce

Danuta Krajewska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Zawsze Woda"

Paweł Kaźmierak V wyróżnienie

Ada Wróblewska

Etap powiatowy XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży "W trosce o nasze bezpieczeństwo"  Kinga Sosińska VI laureatka Agnieszka Lalik

Konkursy międzyszkolne

I Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy LSCDN Weronika Iwanaszko VI laureatka Dorota Gmitruk

Konkursy gminne

XXVI Biegi Niepodległościowe ulicami Sawina

Szymon Sitarczuk, Justyna Abramek, Konrad Oliferuk, Jakub Wasylczuk, Aleksandra Niedźwiecka, Katarzyna Pawliczuk, Karolina Haponiuk, Paulina Sitarczuk, Kamila Woch, Jakub Traczyński, Eryk Mielniczuk, Bartosz Marczuk, Agata Myszka,

Weronika Iwanaszko

III - VI

III miejsce drużynowe

 

 

 

 

 

I miejsce w kategorii klas V - VI

Alicja Staszewska-Rudnicka
Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I - III  "Dzieciece postrzeganie świata - twórczość Danuty Wawiłow" Weronika Zawadka I I miejsce Danuta Krajewska
X Konkurs Fotograficzny "Gmina Sawin w obiektywie - Przydrożne krzyże, kapliczki i pomniki rozsiane w jesiennym krajobrazie"

Karolina Haponiuk, Kamila Woch, Katarzyna Pawliczuk, Aleksandra Niedźwiecka

V wyróżnienie Ada Wróblewska
III Gminny Przegląd Talentów Karolina Haponiuk, Kamila Woch, Katarzyna Pawliczuk, Aleksandra Niedźwiecka, Paulina Sitarczuk V wyróżnienie Ada Wróblewska
III Gminny Konkurs Ekologiczny "Ptaki drapieżne Polski"

Paweł Kaźmierak

Karolina Haponiuk

Weronika Iwanaszko

 

Aleksandra Niedźwiecka,

Agata Myszka

V - VI

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Ada Wróblewska
Drużynowe eliminacje gminne Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" Konrad Oliferuk, Jakub Wasylczuk, Eryk Mielniczuk V - VI II miejsce drużynowe Alicja Staszewska-Rudnicka
Gminny Konkurs Literacki "Światowe Dni Młodzieży - Dzieło Jana Pawła II - Moja Modlitwea na Światowe Dni Młodzieży"

Weronika Iwanaszko

Agata Myszka

VI

VI

I miejsce

wyróżnienie

Dorota Gmitruk
Gminny Konkurs Plastyczny "Jana Paweł II w oczach dziecka"

kategoria: klasy "0" - przedszkole

Szymon Cichosz

Mateusz Sadurski

kategoria: klasy I - III

Bartosz Kowalczyk

Oliwia Krawiec

Kacper Wróblewski

kategoria: klasy IV - VI

Paulina Sitarczuk

"0"

 

 

 

II

I

 

 

V

I miejsce

III miejsce

 

 

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

E. Mędykowska-Chrząstek

 

 

 

A. Staszewska-Rudnicka

Danuta Krajewska

Danuta Krajewska

 

Aneta Oskierko

V Gminny Konkurs Recytatorski "Proza Henryka Sienkiewicza" 

Agata Myszka

Jakub Palenik

VI

IV

I miejsce

II miejsce

Dorota Gmitruk
Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Sawin Marcin Kudrzycki, Konrad Oliferuk, Katarzyna Pawliczuk, Dominik Łochnicki, Eryk Mielniczuk V - VI II miejsce drużynowe Alicja Staszewska-Rudnicka
XIV Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Sawin

Konrad Oliferuk, Jakub Wasylczuk, Marcin Kudrzycki, Katarzyna Pawliczuk, Karolina Haponiuk, Kamila Woch, Dominik Łochnicki,  Paulina Sitarczuk, Eryk Mielniczuk, Agata Myszka, Bartosz Marczuk, Weronika Iwanaszko

Bartosz Marczuk

V - VI

 

 

 

 

VI

III miejsce drużynowe

 

 

 

 

I miejsce w rzucie piłką lekarską

Alicja Staszewska-Rudnicka

Konkursy szkolne

Szkolny konkurs literacki "Spotkanie z Superbohaterem" Aleksandra Niedźwiecka, Weronika Iwanaszko, Agata Myszka, V - VI laureatki Dorota Gmitruk

Szkolny konkurs plastyczny "Stop Agresji"

kategoria: klasy IV - VI:

Aleksandra Niedźwiecka,

Karolina Haponiuk, Marcin Kudrzycki

V

II miejsce

wyróżnienia

Aneta Oskierko
Szkolny konkurs plastyczny "Superbohater"

Justyna Abramek

Mateusz Tywoniuk

Katarzyna Staszak

Adrian Polkowski

Rafał Jackowski

Weronika Zawadka

III

III

I

IV

II

I

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Aneta Oskierko

Aneta Oskierko

Danuta Krajewska

Aneta Oskierko

Alicja Staszewska-Rudnicka

Danuta Krajewska

Szkolny Konkurs Recytatorski "Z przyrodą za pan brat"

Gabriela Zawadka

Grzegorz Palonka

Patryk Kowalczuk

II

I

"0"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Alicja Staszewska-Rudnicka

Danuta Krajewska

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Plebiscyt na Superbohatera Szkoły Bartosz Kowalczyk II - -
Szkolny Konkurs Wiedzy  z Języka Polskiego "W Krainie Literatury i Gramatyki"

Paweł Czeszuk

Weronika Iwanaszko

Agata Myszka

Karolina Haponiuk

IV

VI

VI

V

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Dorota Gmitruk

Dorota Gmitruk

Dorota Gmitruk

Anna Kuryluk

Szkolny Konkurs Matematyczny "Łamigłówki dla każdej główki"

Konrsd Oliferuk

Paweł Czeszuk

Eryk Mielniczuk

V

IV

VI

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Beata Worobij

Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej "Wiem wszystko"

Szymon Sitarczuk, Justyna Abramek

Adrianna Kruk, Nataniel Palonka

Weronika Zawadka, Szymon Sadurski

III

II

I

laureaci

Aneta Oskierko

Alicja Staszewska-Rudnicka

Danuta Krajewska

Szkolny Konkurs Ortograficzny "As Ortografii" 

Mateusz Tywoniuk, Justyna Abramek

Nataniel Palonka, Gabriela Zawadka

III

II

laureaci

Aneta Oskierko

Alicja Staszewska-Rudnicka

Szkolny konkurs na najładniejszą skarbonkę w ramach akcji PCK "Gorączka Złota"

Dominik Łochnicki

Paulina Sitarczuk

Karolina Haponiuk

Katarzyna Pawliczuk, Kamila Woch

Sara Mielniczuk, Adrian Polkowski

V

V

V

V

IV

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Ada Wróblewska
Szkolny konkurs na najlepszego zbieracza w ramach akcji PCK "Gorączka Złota"

Uczniowie klasy VI

Uczniowie klasy V

Uczniowie klasy IV

IV - VI

I miejsce drużynowe

II miejsce drużynowe

III miejsce drużynowe

Ada Wróblewska

Ponadto uczniowie brali udział w następujących konkursach:

 

  • Diecezjalny Konkurs Literacki  "Moje spotkanie z Janem Pawłem II na Jego pielgrzymim szlaku...." - opowiadanie, Lublin (op. D. Gmitruk);
  • Diecezjalny konkurs literacko-plastyczny o św. Janie Pawle II pod hasłem „Światowe Dni Młodzieży – dzieło Jana Pawła II" w Siedliszczu - praca plastyczna (op. E. Mędykowska-Chrząstek, A. Oskierko), praca literacka (op. D. Gmitruk);
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym”, Białystok, 2015 (op. A. Wróblewska);
  • Ogólnopolski Konkurs Plastycznu Anioł 2016, Warszawa, 2016 (op. A.Wróblewska);
  • XXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastycznu "Piotruś Pan", Kołobrzeg (op. A. Wróblewska);
  • Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II - III "Mistrz matematyki", Sawin (op. A. Oskierko, A. Staszewska-Rudnicka);
  • Ogólnopolski Konkurs "Przetwarzam, więc jestem" (op. A. Wróblewska, D. Gmitruk);
  • II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Chełmie, Chełm (op. A. Lalik, A. Wróblewska);
  • Gminny Konkurs Ortograficzny "As Ortografii", Bukowa Wieka (op. A.Oskierko, A. Staszewska-Rudnicka);
  • Ogólnopolski Konkurs "Ambasador Szkolnej Wynalazczości 2016", Gdańsk (op. A.Wróblewska);
  • XXIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny "Szafa Sabinki", Żalin (op. A.Wróblewska);

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014 /2015

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs "Pomóż Myszce Norce ubrać choinkę"

Klaudia Dyjach

Katarzyna Pawliczuk, Karolina Haponiuk, Dominik Łochnicki

IV

laureatka

nagrody dodatkowe

 

Ada Wróblewska

Konkursy wojewódzkie

Diecezjalny konkurs plastyczno-literacki o św. Janie Pawle II "Tobie zawierzam losy Kościoła Totus Tuus Maria"

kategoria literacka - Agata Myszka

kategoria prezentacja multimedialna - Martyna Oliferuk

V

VI

I miejsce

II miejsce

Dorota Gmitruk

Ada Wróblewska

Konkursy powiatowe

Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii" Martyna Oliferuk VI II miejsce Dorota Gmitruk
Powiatowy etap XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga" Agata Myszka, Eryk Mielniczuk V laureaci Beata Worobij

Konkursy międzyszkolne

Konkurs plastyczny "Zwierzęta Afryki w zamojskim ZOO" Klaudia Grad VI wyróżnienie Ada Wróblewska
Konkurs turystyczno -- krajoznawczy podczas XXXVIII Rajdu "Wiosennego" PTTK Karolina Haponiuk IV III miejsce -

Konkursy gminne

IX Gminny konkurs fotograficzny "Gmina Sawin w obiektywie - Lato"

Karolina Haponiuk

Katarzyna Pawliczuk, Aleksandra Niedźwiecka, Norbert Majówka

IV

I miejsce

wyróżnienia

Ada Wróblewska
XXV Biegi Niepodległościowe ulicami Sawina

Szymon Sitarczuk

Martyna Oliferuk

Weronika Iwanaszko

II

VI

V

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Alicja Staszewska-Rudnicka
Międzygminny Konkurs Poetycki "Będziemy kochać to, co poznajemy"

Klaudia Myszka, Weronika Iwanaszko

Karolina Haponiuk

IV - VI

laureatki

wyróżnienie

Dorota Gmitruk

Anna Kuryluk

Międzygminny Konkurs Plastyczny podsumowujący warsztaty "Uczymy się obserwowac przyrodę"

Weronika Zawadka

Adrianna Kruk

"0"

I

laureatki -
Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II - III "Mistrz matematyki" Paweł Czeszuk III I miejsce Danuta Krajewska
Gminny Konkurs "Rodzina bez przemocy" Agata Myszka, Klaudia Myszka V, VI III miejsce Karolina Fajks
II Edycja Gminnego Festiwalu Talentów Angelika Iwanaszko VI II miejsce Agnieszka Byszuk
Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - I grupa wiekowa Kacper Garbacz VI III miejsce Beata Worobij
XI Gminny konkurs wiedzowo - sportowy pod hasłem "Żyj zdrowo" Justyna Abramek, Szymon Sitarczuk, Paweł Czeszuk, Radosław Wasylczuk, Jakub Palenik, Jakub Szulędzki, Adrian Polkowski II - III I miejsce drużynowe Danuta Krajewska
XIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sawin Martyna Oliferuk VI I miejsce Alicja Staszewska-Rudnicka
IV Gminny Konkurs Palmy i Pisanki Wielkanocne Sara Mielniczuk, Radosław Wasylczuk III wyróżnienie Danuta Krajewska
Gminny Konkurs Talentów Angelika Iwanaszko VI II miejsce Agnieszka Byszuk
II Gminny Konkurs Informatyczny "Drzewa liściaste i iglaste w najbliższej okolicy"

Karolina Haponiuk

Martyna Oliferuk

Kamila Woch, Klaudia Myszka

IV

VI

IV, VI

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

Ada Wróblewska
II Gminny Konkurs Wiedzy "Drzewa liściaste i ifglaste w najbliższej okolicy"

Klaudia Myszka, Martyna Oliferuk

Karolina Haponiuk

 

VI

IV

II miejsce

wyróżnienie

I miejsce drużynowe

Ada Wróblewska
Gminne eliminacje Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" Jakub Wasylczuk, Eryk Mielniczuk, Kacper Garbacz IV - VI I miejsce drużynowe Beata Worobij
Gminny Konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego Martyna Oliferuk VI III miejsce Agnieszka Byszuk
Gminny Konkurs Wiedzy "Święty Jan Paweł II - Świętymi Bądźcie"

Kacper Garbacz

Agata Myszka

VI

V

II miejsce

III miejsce

Agnieszka Byszuk
Gminny Konkurs Poetycki "Święty Jan Paweł II - Świętymi Bądźcie" Weronika Iwanaszko V I miejsce Dorota Gmitruk
Gminny Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II - mój Przyjaciel"

kategoria: przedszkole

Oliwia Krawiec

Kacper Wróblewski

Julia Sadurska

kategoria: klasy I-III

Adrianna Kruk

Mateusz Tywoniuk

Bartosz Kowalczyk, Gabriela Zawadka

kategoria: klasy VI-VI

Katarzyna Pawliczuk

"0"

 

 

I

II

 

I

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

II miejsce

III miejsce 

 

wyróżnienia

III miejsce

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

 

 

 

Alicja Staszewska-Rudnicka

 

 

Aneta Oskierko

 

Karolina Fajks

Gminny konkurs na plakat profilaktyczny "Zdrowe odżywianie" K. Dyjach, K. Haponiuk, P. Kaźmierak, D. Łochnicki, N. Majówka, K. Oliferuk, A. Niedźwiecka, K. Pawliczuk, P. Sitarczuk, J. Traczyński, J. Wasylczuk, K. Woch IV II miejsce drużynowe Ada Wróblewska
Gminny Konkurs Recytatorski "Wieś piórem pisana"

Martyna Oliferuk, Agata Myszka

Aleksandra Niedźwiecka

IV - VI

I miejsce

II miejsce

Dorota Gmitruk
Gminny Konkurs Ortograficzny "As Ortografii" Klaudia Myszka VI II miejsce Dorota Gmitruk
XIII Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Sawin Martyna Oliferuk, Klaudia Myszka, Klaudia Grad, Angelika Iwanaszko, Kacper Garbacz, Krystian Polkowski, Rafał Pawliczuk, Weronika Iwanaszko, Agata Myszka, Eryk Mielniczuk, Bartosz Marczuk, Paweł Kaźmierak, Jakub Wasylczuk IV - VI II miejsce drużynowe Alicja Staszewska-Rudnicka
Gminne Zawody Pożarniczo-Sportowe

Kategoria: drużyny mlodzieżowe:

Rafał Pawliczuk, Weronika Iwanaszko, Agata Myszka, Eryk Mielniczuk, Bartosz Marczuk, Katarzyna Pawliczuk

IV - VI II miejsce drużynowe Sławomir Sitarczuk, Tomasz Dedera, Alicja Staszewska-Rudnicka

Konkursy szkolne

Kuratoryjny Konkurs Ortograficzny

Angelika Iwanaszko,

Klaudia Myszka

VI laureatki Dorota Gmitruk
Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny Klaudia Myszka, Martyna Oliferuk VI laureatki Dorota Gmitruk
Szkolny Konkurs Recytatorski "Nie tylko wierszami Tuwima lato się zaczyna"

Grzegorz Palonka

Paweł Czeszuk

Gabriela Zawadka

"0"

III

I

I miejsce

II miejsce

III miejsce

E. Mędykowska-Chrząstek

Danuta Krajewska

A. Staszewska-Rudnicka

Szkolny Konkurs Matematyczny "Łamigłówkidla każdej główki"

Klaudia Myszka, Kacper Garbacz

Martyna Oliferuk, Angelika Iwanaszko

Konrad Oliferuk

VI

VI

IV

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Beata Worobij
Szkolny Konkurs Wiedzy z Języka Polskiego "W Krainie Literatury i Gramatyki"

kategoria: klasa VI

Klaudia Myszka

Martyna Oliferuk, Klaudia Grad

Angelika Iwanaszko

kategoria: klasa V

Agata Myszka

Weronika Iwanaszko

kategoria: klasa IV

Aleksandra Niedźwiecka

Klaudia Dyjach

Karolina Haponiuk

VI

 

 

 

 

 

V

 

 

IV

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

I miejsce

II miejsce

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Dorota Gmitruk
Szkolny konkurs przedstawiający osobliwości przyrodnicze najbliższej okolicy

kategoria: album

Dominik Łochnicki, Norbert Majówka

Karolina Haponiuk, Kamila Woch

Martyna Oliferuk, Konrad Oliferuk, Jakub Traczyński

Kacper Garbacz, Paulina Sitarczuk, Aleksandra Niedźwiecka

kategoria: plakat

Agata Myszka

Weronika Iwanaszko

Klaudia Myszka, Kaja Kowalczuk, Kinga Sosińska

Angelika Iwanaszko, Klaudia Grad

IV - VI

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

wyróżnienia

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienia

Ada Wróblewska
Szkolny konkurs na najlepszego zbieracza w ramach akcji PCK "Gorączka Złota"

Uczniowie klasy IV

Uczniowie klasy V

Uczniowie klasy VI

IV - VI

I miejsce drużynowe

II miejsce drużynowe

III miejsce drużynowe

Ada Wróblewska

Ponadto uczniowie brali udział w następujących konkursach:

  • Niesamowity konkurs Gumballa na najlepszą gazetkę szkolną (op. D. Gmitruk, A. Wróblewska);
  • Międzygminny Konkurs "Przyroda w matematyce" (op. B.Worobij);
  • Gminny Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony poeta i jego twórczość" (op. A. Staszewska-Rudnicka, A.Oskierko, D. Krajewska);
  • XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie... I inne łamańce językowe” (op. A.Wróblewska);
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zdrowe zęby - piękny uśmiech" (op. A. Wróblewska);
  • XX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać bajkowa" (op. A. Wróblewska);
  • I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Chełmie (op. Ada Wróblewska);
Go to top