Zobacz stronę Gminy SawinZobacz stronę Gminy Sawin

  

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
      Nadszedł upragniony przez wszystkich uczniów dzień zakończenia roku szkolnego. Wielu z Was zostało wyróżnionych za pracę - świadectwem z wyróżnieniem, nagrodą. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym tych wyróżnień i nagród będzie jeszcze więcej, czego Wam z całego serca życzę. Przed Wami wakacje. Życzę Wam, by upłynęły wesoło, zdrowo i przede wszystkim bezpiecznie, ponieważ stan zagrożenia epidemią jeszcze nie minął.
     Dzień 26 czerwca to także dzień pożegnań w tej Szkole. Żegnam się z Wami – Rodzice, z Uczniami, żegnam się także z Absolwentami tej szkoły i Mieszkańcami Czułczyc. Mija 36 lat mojej pracy w szkole, w Czułczycach, 22 lata na stanowisku dyrektora. Czułam się zaszczycona i wyróżniona tym, że mogę z Wami współpracować. Zawsze, w najtrudniejszych dla mnie chwilach – mogłam na Was liczyć. Dziękuję Wam za wsparcie, zrozumienie i pomoc. Dziękuję za całe dobro, którego doświadczyłam w Czułczycach od starszych mieszkańców i od Was – moi drodzy, młodego pokolenia. Zostaniecie na zawsze ze mną w moich wspomnieniach i myślach. Pamiętajcie, że możecie na mnie liczyć w każdym momencie, gdy będzie potrzebne moje doświadczenie, moja pomoc.
   Żegnam się także w imieniu Nauczycieli, którzy w nowym roku szkolnym nie będą pracować z Wami, drodzy Uczniowie. Przyjmijcie życzenia sukcesów w rozwijaniu swoich talentów. Pamiętajcie, że każdy z Was jest wyjątkowy i posiada jakiś talent, dlatego ważne jest, by go odkryć i rozwijać.
     Głęboko wierzę, że Patron tej Szkoły, św. Jan Paweł II otoczy całą Społeczność szkolną swoją opieką na dalsze lata.
Pozdrawiam serdecznie
Dyrektor SP Czułczyce
Anna Kuryluk

 

Go to top