Zobacz stronę Gminy SawinZobacz stronę Gminy Sawin

 

Drodzy Nauczyciele!

     Przed nami ogromne wyzwanie. W okresie zagrożenia koronawirusem musimy stworzyć naszym wychowankom w miarę normalne warunki uczenia się. Uczeń powinien czuć się zaopiekowany przez nas, ale nie przeciążony. Nadal realizujemy nasze programy nauczania, wykorzystujemy czas na powtórzenia i utrwalanie materiału, zgodnie z naszymi planami dydaktycznymi. Aby nie dopuścić do chaosu i rozprężenia, musimy zapewnić naszym uczniom opiekę i wsparcie na odległość, w wyznaczonym czasie, zgodnie z zatwierdzonym planem zajęć w danym dniu, dlatego proszę, aby w godzinach swojej pracy z uczniami być dostępnym telefonicznie i drogą mailową. Musimy mieć czas na indywidualną pracę z dzieckiem, motywowanie go i zachęcanie do dalszej pracy oraz na rozmowę z rodzicami o jego postępach. Proszę, aby materiał z danego przedmiotu, przygotowany przez Państwa, był dostosowany do ilości godzin w tygodniu i aktualizowany na bieżąco.

     Wykorzystajmy wszystkie możliwości, bądźmy kreatywni na odległość i nie pozwólmy, aby nasi uczniowie w jakikolwiek sposób odczuli skutki tej niecodziennej sytuacji.

     Jesteśmy zgranym zespołem i wierzę, że jeszcze raz udowodnimy, iż dobro naszych uczniów stawiamy na pierwszym miejscu.

Pozdrawiam serdecznie

Dyrektor Anna Kuryluk

Go to top