Zobacz stronę Gminy SawinZobacz stronę Gminy Sawin

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Pomóż Myszce ubrać choinkę"

Justyna Abramek

Gabriel Kałużny, Wiktoria Siarnik, Dominik Łochnicki, Kornelia Krzywicka, Agata Myszka, Karolina Haponiuk, Kamila Woch, Michał Sitarczuk, Kacper Krzywicki, Klaudia Grad, Ewa Palenik, Martyna Oliferuk, Klaudia Myszka

"0" - I

III - VI

nagroda główna

wyróżnienia

Ada Wróblewska
XVII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny "Mój projekt dyplomu logopedycznego" Jakub Wasylczuk III wyróżnienie Ada Wróblewska

Konkursy wojewódzkie

IV edycja Ogólnopolskiego konkurs plastycznego KRUS-u "Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się do maszyn w ruchu" - etap wojewódzki

Norbert Majówka

III 

I miejsce

Alicja Staszewska-Rudnicka

Konkursy powiatowe

Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wspomnienie z wakacji"

Eryk Mielniczuk

IV

wyróżnienie Ada Wróblewska

Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Antybiotyk na wirusa - Netykieta”. 

Klaudia Dyjach, Paulina Sitarczuk, Paweł Kaźmierak III laureaci Ada Wróblewska
IV edycja Ogólnopolskiego konkurs plastycznego KRUS-u "Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się do maszyn w ruchu" - etap powiatowy Norbert Majówka III I miejsce Alicja Staszewska-Rudnicka

Powiatowy Konkurs Mitologiczny "Odyseusz i inni”

Klaudia Myszka V II miejsce Dorota Gmitruk

Konkursy gminne

Gminny konkurs historyczno-krajoznawczy Klaudia Myszka V I miejsce -

XXIV Biegi Niepodległościowe ulicami Sawina. 

Eryk Mielniczuk, Weronika Iwanaszko, Agata Myszka, Dominik Bujalski, Krystian Polkowski, Angelika Iwanaszko, Klaudia Myszka, Martyna Oliferuk, Kacper Garbacz, Michał Sitarczuk, Kacper Krzywicki, Magdalena Zielińska, Kondrat Oliferuk 

Weronika Iwanaszko

III - VI

 

 

 

 

IV

II miejsce drużynowe

 

 

 

 

 

I miejsce induwidualne w kategorii klas IV

Alicja Staszewska -Rudnicka

XV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sawin

Dominik Bujalski, Michał Sitarczuk, Kacper Krzywicki, Hubert Sitarczuk, Krystian Polkowski V - VI

III miejsce drużynowe

Alicja Staszewska - Rudnicka
I Gminny Konkurs Informatyczny "Bezpieczny Internet" Angelika Iwanaszko V I miejsce Beata Worobij
Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" Martyna Oliferuk V III miejsce Beata Worobij

XI Gminny konkurs wiedzowo - sportowy pod hasłem "Żyj zdrowo"

kategoria klasy I - III:

Paweł Kaźmierak, Konrad Oliferuk, Katarzyna Pawliczuk, Jakub Traczyński, Kamila Woch, Jakub Wasylczuk, Jakub Palenik, Paweł Czeszuk 

kategoria klasy IV - VI:

Klaudia Grad, Angelika Iwanaszko, Kaja Kowalczuk, Klaudia Myszka, Martyna Oliferuk,  Agata Myszka, Weronika Iwanaszko, Kacper Krzywicki

II, III

 

 

 

IV, V, VI

 

III miejsce drużynowe

 

 

III miejsce drużynowe

Danuta Krajewska

 

 

Ada Wróblewska

Gminny konkurs ortograficzny "As ortografii"

Paweł Czeszuk

Klaudia Myszka

II

V

II miejsce

III miejsce

Danuta Krajewska

Dorota Gmitruk

Gminny Konkurs Informatyczny "Płazy i gady Polski"

Magdalena Zielińska

Martyna Oliferuk, Klaudia Myszka
 

VI

V
 

I miejsce

wyróżnienie
 

Ada Wróblewska

Beata Worobij
 

Gminny Konkurs Wiedzy "Płazy i gady Polski" Martyna Oliferuk, Klaudia Myszka, Kacper Garbacz V II miejsce drużynowe Ada Wróblewska
Gminny konkurs plastyczno-techniczny z wykorzystaniem recyklingu "Ekoludek"

Marceli Oleszczyński

Adrianna Kruk

"0"

I miejsce

III miejsce

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek
Gminny Konkurs Poetycki "Święty Jan Paweł II - Papież Miłości i Pokoju" Klaudia Myszka V I miejsce Dorota Gmitruk
Gminny Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II i ja - Papież Polaków w oczach dzieci i młodzieży"

Nikola Józak

 

Karolina Haponiuk

Szymon Sitarczuk

"0"

 

III

I

III miejsce

 

II miejsce

wyróżnienie

Elżbieta Mędykowska-Chrząstek

Alicja Staszewska-Rudnicka

Aneta Oskierko

III Gminny Konkurs Recytatorski "Poezja Świętego Jana Pawła II"

Martyna Oliferuk

Weronika Iwanaszko

Klaudia Myszka

V

IV

V

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Dorota Gmitruk
Drużynowe eliminacje gminne Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny"

Agata Myszka

Kacper Garbacz

Michał Sitarczuk

IV - VI III miejsce drużynowe Beata Worobij
XII Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Sawin Krystian Jackowski, Kacper Krzywicki, Magdalena Pióro, Hubert Sitarczuk, Michał sitarczuk, Magdalena Zielińska,  Angelika Iwanaszko, Klaudia Grad, Klaudia Myszka, Rafał Pawliczuk, Krystian Polkowski, Martyna Oliferuk, Weronika Iwanaszko IV - VI II miejsce drużynowe Alicja Staszewska-Rudnicka
VIII Konkurs fotograficzny "Gmina Sawin w obiektywie WIOSNA"

Klaudia Grad

Angelika Iwanaszko

Martyna Oliferuk

V

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Beata Worobij

Konkursy szkolne

Konkurs plastyczny "Na lotnisku"

Marceli  Oleszczyński, Bartosz Kowalczyk, Mateusz Tywoniuk, Norbert Majówka

"0" - III laureaci pracownicy PWSZ w Chełmie

Szkolny konkurs literacki „Błogosławiony Jan Paweł II – Mój Przyjaciel”. 

Martyna Oliferuk

Weronika Iwanaszko, Agata Myszka, Klaudia Grad, Klaudia Myszka, Kacper Krzywicki, Magdalena Zielińska

IV - VI

I miejsce

wyróżnienia

Dorota Gmitruk

Szkolny konkurs plastyczny „Błogosławiony Jan Paweł II”.  

kategoria klasy 0 – III: Sara Mielniczuk, Katarzyna Pawliczuk; Justyna Abramek, Adrianna Kruk; Maksymilian Kryszczuk, Aleksandra Niedźwiecka, Gabriela Polakowska, Wiktoria Siarnik.

kategoria klas IV- VI: Klaudia Myszka;  Eryk Mielniczuk;  Angelika Iwanaszko; Kornelia Krzywicka, Agata Myszka, Martyna Oliferuk 

"0" - III

 

IV - VI

I miejsce; II miejsce; wyróżnienia

 

I miejsce; II miejsce; III miejsce; wyróżnienia

Danuta Krajewska

Henryka Dąbrowska

Szkolny konkurs plastyczny o tematyce przyrodniczo-ekologicznej

Michał Sitarczuk

Krystian Jackowski

Magdakena Zielińska

IV - VI

I miejsce;

II miejsce;

III miejsce;

Ada Wróblewska

Szkolny konkurs poetycki „Błogosławiony Jan Paweł II - wiersz o miłości do bliźniego”.

Weronika Iwanaszko, Klaudia Myszka, Agata Myszka IV - VI laureaci Dorota Gmitruk

Szkolny konkurs plastyczny „Antybiotyk na wirusa - Netykieta”

Szymon Sitarczuk, Justyna Abramek, Jakub Szulędzki, Gabriela Polakowska, Paulina Sitarczuk, Klaudia Dyjach, Kamila Woch, Jakub Traczyński, Karolina Haponiuk i Paweł Kaźmierak I - III laureaci Ada Wróblewska
Szkolny konkurs na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy

Bartosz Marczuk, Milena Marczuk, Wiktoria Siarnik, Agata Myszka, Klaudia Myszka, Klaudia Dyjach, Karolina Haponiuk, Gabriela Polakowska, Nikola Józak, Bartosz Kowalczyk, Gabriel Kałużny, Radosław Wasylczuk, Jakub Wasylczuk, Maksymilian Kryszczuk, Dawid Iwanaszko, Jakub Szulędzki, Klaudia Staszak.

"0" - VI laureaci Agnieszka Byszuk

Szkolny Konkurs Literacko-Dziennikarski „Mali dziennikarze tworzą opowieści ciekawej treści”

Martyna Oliferuk

Klaudia Myszka

V laureaci Dorota Gmitruk
Szkolny konkurs pięknej wymowy

Bartosz Łochnicki,

Klaudia Staszak, Dominik Zabłocki

Rafał Jackowski

Marceli Oleszczyński, Adrian Polkowski

"0" - III

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Ada Wróblewska
Szkolny konkurs polonistyczny "W Krainie Literatury i Gramatyki"

Klaudia Myszka

Angelika Iwanaszko

Martyna Oliferuk,  Klaudia Grad

V

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Dorota Gmitruk
Szkolny konkurs matematyczny "Łamigłówki dla każdej główki"

Michał Sitarczuk

Weronika Iwanaszko

Klaudia Myszka, Klaudia Grad

VI

IV

V

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Beata Worobij
VI Wojewódzki konkurs "Bądź bezpieczny na drodze" - etap szkolny

Kaja Kowalczuk

Eryk Mielniczuk

Michał Sitarczuk

V

IV

VI

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Beata Worobij

 

Ada Wróblewska

Szkolny konkurs wiedzy historycznej

Klaudia Myszka

Martyna Oliferuk

Agata Myszka

V

V

IV

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Dorota Gmitruk
Szkolny konkurs wiedzy ogólnej "Omnibus" Justyna Abramek, Gabriela Polakowska, Konrad Oliferuk I - III laureaci

Danuta Krajewska

Aneta Oskierko

Alicja Staszewska-Rudnicka

Szkolny konkurs "Mistrz Ortografii"

Paweł Czeszuk

Radosław Wasylczuk

Klaudia Dyjach

II

II

III

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Danuta Krajewska

Aneta Oskierko

Alicja Staszewska-Rudnicka

 

Ponadto uczniowie brali udział w następujących konkursach:

  • Ogólnopolski konkurs wydawnictwa WSiP "Badam, odkrywam" (op. Ada Wróblewska);
  • XVI Powiatowy Konkurs "Palmy i Pisanki Wielkanocne" (op. wychowawcy kl. "0" - V);
  • Ogólnopolski konkurs plastycznu "PARA BUCH" (op. Ada Wróblewska);
  • Konkurs plastyczny "W oczekiwaniu na kanonizację - Jan Paweł II w moich oczach" w Hrubieszowie  (op. wychowawcy kl. "0" - III);
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny firmy Carex  "Gdzie były i co robiły moje ręce" (op. Ada Wróblewska);
  • XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Akademii Misia Haribo "Poznaj Świat z Misiem Haribo" (op. Elżbieta Mędykowska - Chrząstek);
  • Ogólnopolski konkurs artystyczny na logo Polskich Parków Narodowych (op. Ada Wróblewska);
  • II Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej (op. Agnieszka Byszuk);
  • XVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny "Jedno słowo - wiele znaczeń" (op. Ada Wróblewska);
  • Konkurs plastyczny "Dbam o bezpieczeństwo w domu, szkole i na ulicy" zorganizowany w ramach V Międzynarodowej Konferencji Naukowej, Współczesne Strategie i Wyzwania Edukacyjne przez PWSZ w Chełmie (op. wychowawcy kl. "0",I, III, V);

Aktualności ze strony sawin.pl

Go to top