Zobacz stronę Gminy SawinZobacz stronę Gminy Sawin

 

Aktualności

 

 

 


 

 

Dzisiaj mija 20 lat od dnia, w którym szkoła otrzymałab zaszczytne inmię Jana Pawła II. Z okazji tego jubileuszu zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości.

Jubileusz 20-lecia nadania SP w Czułczycach imienia Jana Pawła II - YouTube

 

 

Informuję, że link do filmu z okazji Jubileuszu 20- lecia

nadania szkole imienia Jana Pawła II

zostanie udostępniony 12 maja w godzinach rannych.

Anna Kuryluk


Uczniów naszej szkoły przystąpili do eliminacji XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym.  Konkurs organizowany jest przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Poleski Park Narodowy pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uczestnicy konkursu muszą wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu edukacji ekologicznej, sozologicznej, regionalnej i turystycznej. Pytania dotyczyły środowiska geograficznego, flory, fauny oraz ochrony przyrody Poleskiego Parku Narodowego. Najlepsze wyniki i awans do etapu okręgowego, który odbędzie się 5 maja,  uzyskali: Oliwia Krawiec, Daniel Styk, Szymon Cichosz, Kacper Skubij i Julia Kozak. Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

 
 


 

Dnia 22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym roku święto obchodzimy pod hasłem ,,Przywróćmy naszą Ziemię’’ Uczniowie kl.,,0 – III wykonali plakaty ,,Ratujmy naszą planetę’’. Odbył się szkolny konkurs ekologiczny na najciekawszy plakat.

Laureatami zostali:

I miejsce – Florian Kałużny- kl.,,0’’

II miejsce – Natalia Skubij – kl. II

III miejsce – Kaja Tywoniuk – kl.I

Wyróżnienie – Maja Szozda – Kl. III

W kl. III została przeprowadzona pogadanka poświęcona zagadnieniom szeroko rozumianej ochrony środowiska, segregacji odpadów, dbania o przyrodę, oraz zasoby naturalne. Uczniowie kl. III wykonali ODZNAKĘ PRZYJACIELA PRZYRODY. W KL. V – VII zostały przeprowadzone pogadanki na temat ochrony środowiska. Uczniowie wykonali plakaty,, Ratujmy naszą planetę’’.Go to top