Zobacz stronę Gminy SawinZobacz stronę Gminy Sawin

 

 

W dniu 15.11.2018 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czułczycach odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych w ramach Szkolnych Obchodów Stulecia Niepodległej. Warto wspomnieć, że uczniowie bardzo chętnie włączyli się we wszystkie zadania organizowane w związku z setną rocznicą odzyskania przez  Polskę niepodległości, o czym świadczy liczba laureatów z poszczególnych konkursów.

Przewodniczący poszczególnych Komisji Konkursowych odczytali protokoły a następnie wspólnie z panią dyrektor – Anną Kuryluk wręczyli nagrody i dyplomy uczniom.

A oto wyniki poszczególnych konkursów:

Szkolny Konkurs Historyczny pt: "Niepodległa"

1 miejsce: Karolina Haponiuk kl.VIII

2 miejsce: Aleksandra Niedźwiecka kl.VIII

3 miejsce: Mateusz Tywoniuk kl. VI i Szymon Sadurski kl.IV

 

Szkolny konkurs na napisanie wiersza patriotycznego o Ojczyźnie

Kategoria kl. IV-VI

1 miejsce: Bartosz Łochnicki kl. V

2 miejsce: Gabriel Kałużny kl. V

3 miejsce: Marceli Oleszczyński kl. V

 

Kategoria kl. VII-VIII

1 miejsce: Jakub Palenik, Jakub Szulędzki kl. VII

2 miejsce: Sara Mielniczuk kl. VII

3 miejsce: Karolina Haponiuk kl. VIII

 

Szkolny Konkurs Pieśni  i Poezji  Patriotycznej

Poezja (indywidualnie):

Kategoria kl. „0”-3

1 miejsce: Eryk Stasiak kl. II

2 miejsce: Aleksandra Cichosz kl. „0”

3 miejsce: Mateusz Sadurski kl. III

 

Kategoria kl. IV-VIII

1 miejsce: Szymon Sadurski kl. IV

2 miejsce: Rafał Jackowski kl. V

3 miejsce: Jakub Palenik, Radosław Wasylczuk, Mateusz Tywoniuk kl. VI i VII

Pieśń (klasowo)

1 miejsce: Klasa V

2 miejsce: Klasa III

3 miejsce: Klasa VIII

 

Szkolny Konkurs Plastyczny: "Piękna jest nasza Ojczyzna" kl.0-III

1 miejsce: Mateusz Kaczorowski kl.0

2 miejsce: Szymon Cichosz kl.III

3 miejsce: Krystian Wróblewski kl.0

Wyróżnienia: Aleksandra Cichosz kl.0, Justyna Ostrowska kl.I

 

 Szkolny Konkurs Plastyczny: "Sto lat Niepodległości" kl. IV-VIII

1 miejsce: Marceli Oleszczyński kl.V

2 miejsce: Gabriel Kałużny kl.V

3 miejsce: Rafał Jackowski kl.V

Wyróżnienia:Milena Marczuk ,Klaudia Staszak  kl.V, Radosław Wasylczuk kl.VII

 

Szkolny konkurs z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości : „Jak zmieniał się polski orzeł na przestrzeni lat?”

1 miejsce: Szymon Sadurski kl. IV

2 miejsce: Paweł Czeszuk kl.VII

3 miejsce: Jolanta Pawliczuk kl.IV

Wyróżnienia:

Gabriel Kałużny kl.V, Kacper Skubij i Alex Owczarski kl.IV

 

                                                                                                      Agnieszka Rosochacka




















Go to top